Apteka działa na podstawie zezwolenia nr FŁ-VII-4010-610/A/06/07 Pobierz
Zaloguj O Nas Lokalizacja Kontakt Wysyłka i zwroty Koszyk
 
Wyszukiwanie Zaawansowane

Nasze wyróżnienia

Wyroznienie Opineo.plWyroznienie Opineo.pl
certyfikat jakoœci usług Q   Wyróżnienie zaufanych
opineo.pl ceneo.pl
Rzetelna Firma
Menu glowne
Strona główna » przeziębienie » bóle gardła, chrypa

Glosal Spray nawilżający do gardła 25 ml (250 dawek)
[SOLINEA]

16,26zł
Glosal Spray nawilżający do gardła 25 ml (250 dawek)
Kliknij aby powiększyć

Opis:

Preparat znosi uczucie suchości gardła i jamy ustnej. Został wyprodukowany z kompleksu substancji, którego najważniejszym składnikiem jest wyciąg z chrząstnicy kędzierzawej (chondrus crispus, Irish moss), na bazie wody, poddanej specjalnemu procesowi oczyszczania i wzbogacania. Właściwości lecznicze preparatu są efektem skojarzonego działania zawartych w wodzie minerałów z substancjami nawilżającymi pochodzenia roślinnego. Specyficzny skład elektrolitów wzmacnia i przyspiesza działanie wyciągu z chrząstnicy, dzięki czemu preparat ma działanie: nawilżające, zmiękczające, odżywiające, przeciwzapalne i bakteriobójcze.

Wskazania:

We wszystkich stanach uczucia suchości gardła i jamy ustnej, niezależnie od przyczyny jej powstania, a zwłaszcza w przypadku:
·    długotrwałego przyjmowania leków z grupy: moczopędnych, hipotensyjnych, przeciwhistaminowych, przeciwdepresyjnych, neuroleptycznych, stosowanych w chorobie Parkinsona, rozszerzających oskrzela (stosowane w astmie),przeciwlękowych i uspokajających, narkotycznych leków przeciwbólowych, cytostatyków
·    zaburzeń funkcji tarczycy
·    cukrzycy
·    długotrwałego przebywania w pomieszczeniach z centralnym ogrzewaniem lub klimatyzacją
·    długotrwałego prowadzenia klimatyzowanych pojazdów mechanicznych
·    przewlekłych chorób na tle zaburzeń hormonalnych
·    palenia papierosów
·    długotrwałego przebywania w środowisku o zanieczyszczonym i zapylonym powietrzu (zakłady przemysłowe, centralne dzielnice miast itd.)
·    intensywnego wykorzystywania głosu (nauczyciele, adwokaci, piosenkarze, aktorzy)
·    po zabiegach radioterapii głowy i szyi
·    następujących chorób: zespół Sjögrena, sarkoidoza, amyloidoza, awitaminoza (vit. B1, B6), grzybica jamy ustnej, odwodnienie (ludzie starsi), stany psychogenne (stany lękowe, depresja endogenna), choroby alergiczne Preparat może być·     stosowany w chorobie wrzodowej, cukrzycy, oraz u kobiet w ciąży. Preparat nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych.
POSTAĆ PREPARATU Preparat dostępny jest w postaci sprayu (płynu z dozownikiem) o poj. 25ml (250 dawek)

Dawkowanie i sposób użycia:

Glosal jest preparatem bezpiecznym, więc może być stosowany według własnych potrzeb, bez ograniczeń ilościowych. U większości osób (75%) uzyskuje się jednak wyraźną poprawę po zastosowaniu 3-4 razy dziennie po 1-2 dawki jednorazowo. Należy umieścić aplikator możliwie jak najgłębiej w ustach i naciskając rozpylić w kierunku gardła 1-2 dawki. Przed pierwszym użyciem należy kilkakrotnie nacisnąć dozownik, aby wypełnić go płynem. Dzięki unikalnemu składanemu dozownikowi można mieć zawsze przy sobie i używać w razie potrzeby. może być stosowany przez dłuższy okres, nie powoduje uzależnienia i powikłań.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

INTERAKCJE Nie stwierdzono.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE Nie występują w przypadku postępowania zgodnie ze wskazaniami.

Skład:

  • Wyciąg z irlandzkich glonów morskich (chrząstnicy kędzierzawej)
  • Glikolowe aromaty naturalne
  • Sole mineralne: chlorki, wodorofosforany
  • Sorbitol
  • Gliceryna
  • Guma ksantanowa
  • Woda oczyszczon
Opakowanie:

spray 25 ml

Przed zażyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera dokładny opis, wskazania i przeciwwskazania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.



PODANA CENA OBOWIĄZUJE TYLKO W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH W APTECE INTERNETOWEJ

Recenzje

Powiazane kategorie:
bóle gardła, chrypa.
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Tantum Verde 20 pastylek do ssania
Tantum Verde 20 pastylek do ssania
Srebro koloidalne 2 opakowania po 300 ml+książka "Srebro Koloidalne Naturalny Antybiotyk" (lek.med.Wojciech Gziut)
Srebro koloidalne 2 opakowania po 300 ml+książka "Srebro Koloidalne Naturalny Antybiotyk" (lek.med.Wojciech Gziut)
Dentosept 100 ml
Dentosept 100 ml
CANDIVAC X 30 KAPS
CANDIVAC X 30 KAPS
Trivagin 20 kapsulek
Trivagin 20 kapsulek

Gynophilus, kaps.dopochw., 14 szt

system płatności dotpay.pl

© 2008 aptekajakmarzenie.pl Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Mapa strony