Apteka działa na podstawie zezwolenia nr FŁ-VII-4010-610/A/06/07 Pobierz
Zaloguj O Nas Lokalizacja Kontakt Wysyłka i zwroty Koszyk
 
Wyszukiwanie Zaawansowane

Nasze wyróżnienia

Wyroznienie Opineo.plWyroznienie Opineo.pl
certyfikat jakoœci usług Q   Wyróżnienie zaufanych
opineo.pl ceneo.pl
Rzetelna Firma
Menu glowne
Strona główna » dermokosmetyki » ciało » preparaty specjalne do ciała

Mustela Stelatopia Olejek mleczny do kąpieli 200ml
[Mustela]

52,77zł
Mustela Stelatopia Olejek mleczny do kąpieli 200ml
Kliknij aby powiększyć

Działanie:

Mustela Stelatopia mleczny olejek do kąpieli przeznaczony jest do pielęgnacji skóry suchej, zwłaszcza atopowej i z tendencją do podrażnień. Delikatnie myje skórę dzięki zawartości fosfolipidów - bardzo łagodnych substancji myjących. Skutecznie chroni powłokę hydrolipidową dzięki zawartości olejów i olejków roślinnych bogatych w niezbędne kwasy tłuszczowe (olej z nasion słonecznika, olejek migdałowy oraz olejek z rumianku rzymskiego). Natychmiast niweluje nieprzyjemne uczucie związane z wysuszeniem i naciągnięciem skóry dzięki zawartości bisabololu - składnika natłuszczającego oraz łagodzącego podrażnienia.

Czynniki myjące olejku, oparte na fosfolopidach, nie zawierające mydła, pielęgnują skórę nie powodując podrażnienia czy jej dodatkowego wysuszenia.

Olejek przeznaczony jest do przygotowania kąpieli co drugi dzień. Częstsze mycie skóry atopowej w trakcie zaostrzenia zmian może prowadzić do dalszej destrukcji warstwy ochronnej skóry. Zalecane jest stosowanie olejku w okresach zaostrzeń choroby dla noworodków, niemowląt i dzieci (bez ograniczeń wiekowych). Przebadany pod kontrolą dermatologów i pediatrów w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa wystąpienia alergii.

Wskazania:

  • pielęgnacja skóry suchej noworodków, niemowląt i dzieci
  • pielęgnacja skóry atopowej, skłonnej do podrażnień noworodków, niemowląt i dzieci
  • pielęgnacja skóry suchej i atopowej dorosłych

Przeciwwskazania:

Brak

Stosowanie:

Dodać 2-3 nakrętki olejku do wanienki z wodą. Przed rozpoczęciem kąpieli zamieszać wodę dla uzyskania efektu mleczka. Po kapieli nie spłukiwać ciała wodą, tylko delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem (nie wycierać), a następnie nałożyc krem regenerująco-zmiękczający (stelatopia).

Opakowanie:

butelka 200 ml

Przed zażyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera dokładny opis, wskazania i przeciwwskazania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.



PODANA CENA OBOWIĄZUJE TYLKO W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH W APTECE INTERNETOWEJ

Recenzje

Powiazane kategorie:
preparaty specjalne do ciała, skóra szczególnie wrażliwa i wymagająca, olejki,mleczka i płyny do kąpieli, kosmetyki do mycia i kąpieli, preparaty lecznicze,
Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Aspirator (oczyszczacz) elektroniczny do noska CLEANOZ
Aspirator (oczyszczacz) elektroniczny do noska CLEANOZ
Termofor pluszowy HIPCIO 6549H Fashy
Termofor pluszowy HIPCIO 6549H Fashy
Mustela SUN Krem mineralny SPF 50+ do skóry podatnej na nietolerancje 50 ml
Mustela SUN Krem mineralny SPF 50+ do skóry podatnej na nietolerancje 50 ml
Medela, zest.,do podaw.pokarm.Calma z butel.150 ml,1szt
Medela, zest.,do podaw.pokarm.Calma z butel.150 ml,1szt
MUSTELA 9 M-CY Balsam do brodawek piersiowych 30ml
MUSTELA 9 M-CY Balsam do brodawek piersiowych 30ml
Mustela Bebe Żel do mycia głowy i ciała dla noworodków, niemowląt i dzieci 500ml
Mustela Bebe Żel do mycia głowy i ciała dla noworodków, niemowląt i dzieci 500ml

system płatności dotpay.pl

© 2008 aptekajakmarzenie.pl Strona główna | Regulamin | Polityka prywatności | Mapa strony