Wyszukiwanie zaawansowane
Wyróżnienia
Pomoc

tel. 42 657 50 31
lub napisz:
formularz kontaktowy

Paracetamol syrop 100 ml i gorączka z głowy

Cena: 6,99zł  
Dostępność: produkt dostępny
Producent: GALENA
Typ: Lek wydawany bez recepty

P R Z E S Y Ł K A    J A K    M A R Z E N I E 
JUŻ OD 0 ZŁOTYCH - SPRAWDŹ


Działanie:

Lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, głównie przez hamowanie aktywności cyklooksygenazy kwasu arachidonowego.

Wskazania: 

  • bóle w przebiegu z przeziębienia i grypy
  • ból głowy
  • ból zęba
  • bóle związane z ząbkowaniem
  • gorączka

Przeciwwskazania: 

  • nadwrażliwość na składniki preparatu
  • ciężka niewydolność wątroby lub nerek

Dawkowanie: 

dzieci od 3 m.ż do 12 m.ż.: 2,5-5 ml

dzieci od 1-6 lat: 5- 10 ml

dzieci od 6-12 lat: 10-20ml

Skład:

  • 5ml zawiera 120 mg paracetamolu

Opakowanie: 

100 ml 







captcha
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia oraz zrównoważony sposób żywienia.

Przed zażyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera dokładny opis, wskazania i przeciwwskazania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

PODANA CENA OBOWIĄZUJE TYLKO W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH W APTECE INTERNETOWEJ
Produkty podobne

Paracetamol 120 mg / 5 ml - 100 ml

Paracetamol Biofarm 500 mg 20 tabletek

Paracetamol Biofarm tabletki 20 sztuk

Paracetamol Biofarm 500 mg 10 tabl.

Paracetamol 500 mg Aflofarm - 20 tabletek - o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym

Paracetamol 500 mg Polfa łódź 10 tabl.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Sambucol Kids syrop dla dzieci - 120 ml - w stanach grypy i przeziębienia u dzieci

Mio Bio Alaskan Żelki z super tranem 50 sztuk - adresowany szczególnie do dzieci

Sambucol Extra Strong syrop dla dorosłych - 120 ml - Super Nowość

Vocaler med 12 pastylek do ssania - na chrypkę i suchość w gardle

Nurofen 100 mg / 5 ml - zawiesina dla dzieci - smak truskawkowy - 100ml - łagodzi takie dolegliwości jak gorączka, ból i obrzęk

Aspirin Effect granulat 0,5 g 10 saszetek
Pobieranie danych...

W celu dostosowania treści i usług do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Użytkowników portalu aptekajakmarzenie.pl używamy tzw. cookies, umożliwiających: utrzymanie sesji Klienta po zalogowaniu - Klient korzystąjšcy z naszego serwisu nie musi logować się ponownie na każdej podstronie; dostosowanie serwisu do potrzeb Klientów. Cookies dostarczają nam danych statystycznych o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych stron serwisu. Pliki cookies nie zawierają żadnych danych osobowych. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na ich zapisywanie w pamięci komputera, prosimy o ustawienie takiej opcji w przeglądarce internetowej, z której Państwo korzystają. Szczegóły znajdą Państwo tutaj.

[zamknij]